Koszenie Trawy

Jeżeli zależy Państwu na zadbanym ogrodzie, a w szczególności pięknej, zielonej trawie, będącej jego wizytówką zachęcamy  serdecznie do skorzystania z naszej oferty dotyczącej pielęgnacji ogrodów i zielonych terenów.

Koszenie trawy  Katowice

Kosimy powierzchnie każdej wielkości, niezależnie od wysokości trawy, a także nieużytki. Podejmujemy współpracę z mieszkańcami domów prywatnych, jak i również z firmami i budynkami publicznymi. Zapewniamy własny, specjalistyczny sprzęt do którego można zaliczyć: kosiarki spalinowe, podkaszarki, kosy spalinowe, sekatory oraz traktory koszące. Wywóz skoszonej trawy jest bezpłatny (do 1000 m2). Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Katowic oraz miast sąsiadujących (do 20 km dojazd bezpłatny). Oferujemy niskie i konkurencyjne stawki za koszenie trawy Katowice.

Cena uzależniona jest od wielkości powierzchni, ukształtowania terenu, jego nachylenia i wysokości trawy (od 0,18 zł/m2). Dla stałym klientów możemy zaoferować zniżki. Grafik naszej pracy jest elastyczny i ruchomy, dlatego potrafimy dostosować się do Klienta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom.

Pracujemy codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00.

Firma na życzenie jest w stanie wykonać również drobne prace ogrodowe, między innymi podcinanie i wycinanie drzew, krzewów, żywopłotów, grabienie itp. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zapewniamy również w razie braku dokładnych wymiarów działki bezpłatne zmierzenie posesji stosownym urządzeniem z dużą dokładnością. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na usługę i możliwość umówienia się bezpośrednio przez telefon oraz drogą mailową. Nawiązujemy także współprace długookresowe, a do każdego klienta mamy indywidualne podejście. Naszą pracę wykonujemy z należytą dokładnością i zaangażowaniem, ponieważ zależy nam na każdym kliencie.  Staramy się również szybko wykonywać nasze usługi, nie zapominając przy tym o skrupulatności. Respektujemy wszelkie prośby i uwagi. Nasza siedziba znajduję się w Katowicach Podlesiu.

Więcej informacji mogą znaleźć Państwo na www.aletrawa.pl

button

 

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt:

Dominik Jacaszek

Tel: 508 004 287

E-mail: jacaszek.dominik@gmail.com

Facebook

 

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Zachęcamy do współpracy.

Inne usługi:

  • Konserwacja wałów przecipowodziowych
  • Koszenie i wycinka
  • Odśnieżanie ulic, parkingów, placów
  • Usługi brukarskie
  • Budowa i wykończenie domów

Zapisz

Zapisz